KURUMSAL

Size yakışan işler için...

TANITIM FİLMİMİZ

   Federal Film Yapım, genç beyinlerin gücüyle yola çıkan, günümüzün teknolojik imkânlarının sınırlarını zorlayan ve her biri kendine özgü tarzıyla dikkat çeken deneyimli bir ekipten oluşmaktadır.

   Bugün Full HD formatında çekim ve montaj kalitesinin yanı sıra, 3D filmler de yapabilen ülkemizdeki nadir şirketlerden biri olan Federal Film Yapım, her geçen gün teknolojik yeni bir gelişmenin yaşandığı dijital çağda, geleceğin tekniklerini kovalamakta, inovasyona verdiği önemle de ekipmanlarını sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir.

Bilginin gücüyle azmimizi birleştiriyor ve önümüze büyük hedefler koyuyoruz. Hedefsiz gemiye hiç bir rüzgârın da yardım etmeyeceğini iyi biliyoruz. Öngörülü kişiler ve vizyoner kurumlar yelkenlerimizi şişirdi ve bu yolda hedeflerimize yürüyoruz.


     Heyecanlıyız; çünkü yapılırken heyecan duyulmayan işlerin yapılamayacağını da çok iyi biliyoruz. Yapamazcılara da kulak asmadık, sadece yaptık. Her işimizin başarı limitini sadece kendi inancımızla belirledik. Her projede doğum sancıları çektik, uzun günler bilgisayarlarımızın başında sabahladık, ama belirlediğimiz limitlere hep ulaştık.


   Aradan geçen zamana ve gerçekleştirdiğimiz onlarca projeye rağmen, ilk günkü heyecanımızı, beynimizin ve yüreğimizin ateşini hiç kaybetmedik. Para kazanmaya değil prestij kazanmaya odaklandık. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki; itibarı kazanmak, para kazanmaktan çok daha değerli bir olgudur.


    Beynimizin ve yüreğimizin ateşine güvenenlerle beraber yürüdük; çok çalıştık, emek harcadık ve bu sayede kazancımız, çok daha değerli bir hal aldı.

 

   Müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerini, temel prensip edinmiş olan Federal Film Yapım, yenilikçi anlayışını, “hep daha iyisi” söylemiyle paralel sürdürmekte olup; işini tutkuyla yapan profesyonel ekibiyle de bireysel ve kurumsal her türlü projede, ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir.

 

    Özgün bir fikri görsel tasarıma, görsel tasarımı da detaycı bir uygulamayla ürüne dönüştürüyoruz. Bu çatı altında işlerimizi tanıtım filmi, reklam filmi, sinema filmi, post prodüksiyon, 3D animasyon, basın danışmanlığı, medya planlama ve seslendirme & oyunculuk eğitimi alanlarında her birini uzman ekibimiz ile büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz.